location

ClickLease

profesjonalna obsługa leasingowa, wynajem długoterminowy i kredyty samochodowe

1241

Podpisanych umów leasingu

61

Złożonych wniosków w tym tygodniu

133

Zakupionych samochodów w ostatnim kwartale

Po co jesteśmy?

Dzisiejszy świat zalewa nas mnóstwem informacji. W temacie motoryzacji i finansowań otacza nas gąszcz możliwych rozwiązań i ze wszystkich stron atakują nas wiadomości, że ten produkt czy to rozwiązanie jest najlepsze. A naszym zdaniem nie ma złych i dobrych rozwiązań są tylko źle dobrane. I od tego Jesteśmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nabytej wiedzy możemy pomóc Ci znaleźć najbardziej korzystne dla Ciebie rozwiązanie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą osób z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, finansowej, ubezpieczeniowej. W ciągu tego czasu poznaliśmy i obsłużyliśmy tysiące klientów z całej Polski, jak i spoza niej. Naszą wiedze i doświadczenie zdobywaliśmy rozwijając działy Handlowy i Finansowy w jednym z największych na Śląsku Multimarkowych Salonów Samochodowych.

Przez ten długi okres nauczyliśmy się jak bardzo ważne są relacje z klientem. Wielokrotnie, to właśnie Wy podkreślaliście, dlaczego z nami jesteście, dlaczego do nas wracacie.

Profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i pełne zaangażowanie z naszej strony to mocne atuty, dzięki którym pragniemy się rozwijać i pogłębiać wiedzę, która każdego dnia ewoluuje. Musimy reagować na zmieniające się trendy czy potrzeby naszych klientów. To właśnie dzięki Wam jesteśmy rozpoznawalną marką na rynku.

Co jest naszym Celem?

Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie możesz załatwić wszystko co wiąże się z zakupem finansowaniem i ubezpieczeniem pojazdu oraz nabyciem i finansowaniem innych środków trwałych. I najważniejsze, że zrobisz to z osobami zaangażowanymi, które chcą swoją wiedzą i doświadczeniem dzielić się z tobą

Co oferujemy:

 • dobieranie najkorzystniejszej oferty finansowania
 • prowadzenie ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.
 • prowadzenie audytu parku samochodowego i jego obsługi serwisowo-ubezpieczeniowej
 • wyszukiwanie i dostęp do atrakcyjnych cenowo ofert na zakup takich przedmiotów jak samochody osobowe i ciężarowe, maszyny budowlane, sprzęty medyczne, instalacje fotowoltaiczne, sprzęt IT oraz pozostałe, które są niezbędne w rozwoju firmy czy też dla użytku prywatnego.
 • stały kontakt i wsparcie po odbiorze przedmiotu finansowania

Co Gwarantujemy naszym Klientom:

 • Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego
 • Szeroki wachlarz dostępnych rozwiązań finansowych i ubezpieczeniowych
 • Fachowe doradztwo w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania
 • Całość obsługi w jednym miejscu
 • Pełną dyskrecje, przestrzegamy tajemnicy bankowej, chronimy dane osobowe zapewniamy bezpieczne przechowywanie pozyskanych danych
 • Obsługę na bardzo wysokim poziomie, z zachowaniem najwyższych standardów etyka zawodowej i rzetelności wobec każdego Klienta

Dziękujemy za zaufanie
Zespół ClickLease Gliwice
clicklease.com.pl

Co nas wyróżnia?

Hurtownia leasingu, a wielkość ma znaczenie!

ClickLease to grupa doświadczonych, niezależnych brokerów, zajmujących się finansowaniem poprzez leasing, wynajem długoterminowy, kredyt lub pożyczkę. Mamy wynegocjowane  najkorzystniejsze warunki finansowania.

Kompleksowa obsługa w zakresie zawierania umów leasingu.

Nie trać czasu na formalności! Zajmij się swoim biznesem, a my zajmiemy się kompleksową obsługą. Jesteśmy w stałym kontakcie od momentu pierwszej wizyty i pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.

Codzienna aktualizacja i bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku.

Nie trać czasu na porównywanie ofert w bankach! Dzięki innowacyjnemu systemowi, aktualizowane są one dla nas codziennie, dzięki czemu masz pewność, że zaoferujemy Tobie tą najkorzystniejszą. Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o niej pierwsi.

Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków.

Masz pewność, że złożymy wniosek prawidłowo! Znamy kryteria jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosku, dlatego potrafimy dobierać oferty tak aby sfinansować najbardziej nietypowe przedmioty lub w nietypowych sytuacjach biznesowych.

Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty –

Doradzimy rzetelnie i profesjonalnie! Mamy świadomość jak ważny jest dobór finansowania pod względem korzyści podatkowych i rachunkowych. Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce. Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków leasingu na rynku!

Bezpieczeństwo transakcji.

Doświadczeni i przeszkoleni doradcy leasingowi na terenie całej Polski.

Nasi doradcy są mobilni, szanują czas klientów i dojadą w dowolne miejsce w Polsce.

  Zapraszamy do kontaktu